Өзіне сенетін және табысқа ұмтылатындар үшін!
Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй

«АСИМОВ тәсілі БОЙЫНША ӨЗІН-ӨЗІ ИГЕРУ» ЖЗҚ

30 Қазан 2023

30 қазанда «Тұран» лицейі » мектебінің педагогикалық құрамы іс жүзінде өзінің эмоционалдық жағдайын қалай басқару керектігін және өз проблемаларын қалай шешу керектігін білді. Тұран университетінің «Психология» кафедрасының профессоры, медицина ғылымдарының докторы, «Асимов бойынша Өзін-өзі игеру» психотерапия әдісінің авторы Марат Абубакриевич Асимов мектептің конгресс-холлында ғылыми-практикалық семинар өткізді.

Іс-шара кіріспеден басталды, оның барысында профессор оның әдісінің мәні неде екенін қысқаша түсіндірді. Кездесудің көп бөлігі практикалық бөлімге арналды: эмоционалды жағдайды түсіну, әртүрлі жағдайларда өзін-өзі басқару және сезімдерді дұрыс білдіру.

Жұмыс күні ішінде ондаған эмоционалды оқиғаларға тап болған Заманауи мұғалім өзін-өзі бақылаудың жоғары деңгейіне ие болуы керек. Психогигиена арқылы өзіңізге дұрыс күтім жасай білу өте маңызды: өз жағдайыңызды уақытында байқап, оның себебін табыңыз.

Іс-шара ешкімді бей-жай қалдырмады. Мұғалімдер өз сезімдерімен бөлісті, жұмыста туындайтын қиындықтарды талқылады, өзін-өзі игеру әдістерін қолдануды үйренді.

СІЗДЕ СҰРАҚТАР БАР МА?
    Сұрағыңызды жазыңыз және email-ді көрсетіңіз. Біз сізге жақын арада жауап береміз
    Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй