Өзіне сенетін және табысқа ұмтылатындар үшін!
Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй

БИЗНЕС-ИНКУБАТОР ҮЙЛЕСТІРУШІСІМЕН КЕЗДЕСУДІҢ ТІЗІМІ

29 Қараша 2022

9 және 29 қарашада директордың ҒӘЖ жөніндегі орынбасары Омарова Ляззат Сембайқызы мектептің ғылыми жетекшілері мен оқушылары арасында бизнес-инкубатордың үйлестірушісі Береснева Анна Сергеевнамен және Enactus Turan командасымен бірқатар кездесулер ұйымдастырды.

Мақсат:

1. Ғылыми-зерттеу іс-әрекетімен айналысуға бейім студенттерді анықтау және қолдау.
  2. Оқушылардың интеллектуалдық, шығармашылық қабілеттерін дамыту, мектептегі ғылыми-зерттеу жұмыстарына қолдау көрсету.
  3. Үнемі өзгеріп отыратын әлеуметтік-мәдени жағдайларда өзін-өзі дамытуға, өзін-өзі жүзеге асыруға, өзін-өзі тұлға ретінде қалыптастыруға, кәсіби бағдарлануға көмектесу.
  4. Оқушылардың зерттеушілік дағдыларын қалыптастыру және дамыту.
  5. Оқушылардың ғылыми-зерттеу іс-әрекетіне қызығушылығын тудыратын құзыреттілігін дамыту.

Enactus Turan командасы ғылыми, зерттеу, іскерлік және әлеуметтік жобалар топтамасын ұсынды. Кездесу жоғары деңгейде өтті. Студенттер мен оқушылар байланыста болу, қарым-қатынас жасау және бір-біріне жұмыстарын жақсартуға көмектесу үшін мекенжайларымен алмасты.

СІЗДЕ СҰРАҚТАР БАР МА?
    Сұрағыңызды жазыңыз және email-ді көрсетіңіз. Біз сізге жақын арада жауап береміз
    Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй