Өзіне сенетін және табысқа ұмтылатындар үшін!
Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй

«ТОҒАЙ ОРМАНДАРЫН БІРГЕ ЖАҢҒЫРТАЙЫҚ» ЖОБАСЫ

14 Қазан 2023

«Тұран» лицейінің оқушылары мен «Тұран» университетінің студенттері «Тоғай ормандарын бірге түлетеміз» жобасына волонтер ретінде қатысты. 14 қазанда жігіттер бұл жобаны қорық пен Дүниежүзілік жабайы табиғат қорының мамандары жүргізіп жатқан Іле-Балқаш мемлекеттік табиғи резерватының аумағына аттанды. Біз жобаның үшінші кезеңіне –талдың көшеттерін отырғызуға қатыстық.

Оңтүстік Балқаш өңірінде соңғы 100 жылда ЖАҢБЫР КЕЗІНДЕ ЫЛҒАЛ ЖИНАП, ЖАЗДЫҢ ҚҰРҒАҚ КЕЗІНДЕ СУ  БӨЛЕТІН, КӨПТЕГЕН ЖАБАЙЫ АҢДАРДЫҢ МЕКЕНІ, ТАБИҒИ СУ РЕТТЕГІШІ БОЛЫП табылатын ІЛЕ ӨЗЕНІ МЕН БАЛҚАШ КӨЛІ  СУ ТАПШЫЛЫҒЫнан  ЖӘНЕ тоғай ормандары ауқымды өрттерден  зардап шекті.

СІЗДЕ СҰРАҚТАР БАР МА?
    Сұрағыңызды жазыңыз және email-ді көрсетіңіз. Біз сізге жақын арада жауап береміз
    Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй