Өзіне сенетін және табысқа ұмтылатындар үшін!
Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй

STUDY INN ОРТАЛЫҒЫНДА «PROFESSIONAL DEVELOPMENT ACTIVITIES» СЕМИНАРЫ

9 Қараша 2023

Ағылшын тілі кафедрасының мұғалімдері педагогикалық шеберлікті арттыру үшін үнемі жұмыс істейді.

Демалыс кезінде кафедра мұғалімдері: Ахметова М.К., Кочеткова М.А., Соловьева Е. А., Токкожина А. Е., Цой Н. И. және Штефан О. в. — Study Inn орталығындағы «Professional development activities» семинарына қатысты.

«Тұран» лицейі Study Inn баспа үйімен және білім беру орталығымен ұзақ және жемісті жұмыс істеп келеді. Лицей базасында Cambridge: Flyers, Movers, KET, PET, FCE, CAE халықаралық үлгісіндегі емтихандарға дайындық жүргізіледі.

Мұндай сертификаттар Қазақстандық жоғары оқу орындарына ғана емес, әлемнің бірқатар елдерінің университеттеріне түсу кезінде де ескеріледі

СІЗДЕ СҰРАҚТАР БАР МА?
    Сұрағыңызды жазыңыз және email-ді көрсетіңіз. Біз сізге жақын арада жауап береміз
    Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй