Өзіне сенетін және табысқа ұмтылатындар үшін!
Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй

SPEAKING CLUB ҮЙІРМЕСІНІҢ АҒЫЛШЫН ТІЛІНДЕ КВЕСТ ОЙЫН ТҮРІНДЕ ӨТКІЗІЛГЕН  ҚОРЫТЫНДЫ ЕСЕП БЕРУ ІС-ШАРАСЫ

11 Наурыз 2024

Бүгін  2024 жылдың 11 наурызында ағылшын тілі мұғалімі Марина Андреевна Кочеткова дайындап, жүргізген Speaking Club есеп беру іс-шарасы аясында ағылшын тілінде детективтік квест ойыны өтті.

5 және 6 сынып оқушылары Шерлок Холмстың жұмбақтарын топтасып шешті.

Олардың мақсаты қылмыскерді табу болды. Әрбір шешілген мәселе үшін топ мүшелері пазлдың бір бөлігін алды. Нәтижесінде топтар іздеуде жүрген қылмыскердің портретін жасап, өздеріне келген хаттардан бір сөзді біріктіру арқылы оның есімін атады.

Ойын эмоционалды және қызықты болды. Және бұл барлық қатысушылар үшін күтпеген жерден аяқталды: қылмыскер пазлдың 1 бөлігі арқылы анықталды.

Қылмыскер залалсыздандырылды. Жас детективтер риза болды.

СІЗДЕ СҰРАҚТАР БАР МА?
    Сұрағыңызды жазыңыз және email-ді көрсетіңіз. Біз сізге жақын арада жауап береміз
    Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй