Өзіне сенетін және табысқа ұмтылатындар үшін!
Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй

«ТURAN NEXT GENERATION (SCIENCE PROJECT)» ҒЫЛЫМИ КОНФЕРЕНЦИЯСЫ

23 Мамыр 2023

22-23 мамырда «Тұран» лицей-мектебінде «TURAN Next Generation» (ғылыми жоба) ғылыми конференциясы өтті, онда мектеп оқушылары оқу жылындағы ғылыми қызметінің нәтижелерімен таныстырды.

Екі күн бойы 6-9 сынып оқушылары қыркүйек айынан бері жасап жатқан ғылыми жобалары туралы айтты. Жобалардың тақырыптары әртүрлі болды және қоғамның қажеттіліктері мен оқушылардың жеке қалауына сәйкес болды: сәндік-қолданбалы өнер және актерлік өнер, қоршаған ортаны қорғау мәселелері, денсаулық және психологиялық салауаттылық, кітап оқуды насихаттау және жеке тұлғаның жалпы дамуы. .

Барлық жұмыстар екі жалпы бағытқа бөлінді: ғылыми-зерттеу және бизнес бағыты. Балалар таңдаған тақырыпты жүйелі түрде оқып, ақпарат жинап, өз идеяларын жүзеге асыруды үйренді.

«Тұран» университеті ұйымдастырған ғылыми жобалар байқауының мектепішілік және қалалық кезеңдерімен қатар, кейбір жұмыстар басқа байқауларға да қатысты:

• «Әлемді өзгертетін идеялар» қалалық байқауы;
  • «Бизнес, мемлекет және білім: инновациялық үдерістердегі өзара әрекеттестік моделін қалыптастыру» халықаралық ғылыми-тәжірибелік форумы аясында мектептер мен колледждердің студенттеріне арналған бизнес-жобалар байқауы;
  • «Кәсіптік білім, табысқа апарар жол» қалалық фестивалі аясында мектеп оқушылары арасында қалалық ғылыми жобалар байқауы;
  • «Ломоносов оқулары» халықаралық байқауы, Волгоград.

Мектептің әрбір оқушысы өзінің ғылыми жобасын жазып, қалалық және халықаралық олимпиадаларда бағын сынай алады.

СІЗДЕ СҰРАҚТАР БАР МА?
    Сұрағыңызды жазыңыз және email-ді көрсетіңіз. Біз сізге жақын арада жауап береміз
    Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй