Өзіне сенетін және табысқа ұмтылатындар үшін!
Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй

ҚАЗАҚСТАН SMART SPASE ҒАРЫШ ТЕХНОЛОГИЯСЫ БОЙЫНША МЕКТЕПТЕРДІҢ, КОЛЛЕДЖДЕР ЖӘНЕ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНЫҢ ОҚУШЫЛАРЫНЫҢ АРАСЫНДАҒЫ 2-ХАЛЫҚАРАЛЫҚ КОНКУРСТЫҢ ФИНАЛЫ

6 Сәуір 2023
  1. 04. 2023 жылы ғарыштық технологиялар және қазақстандық Smart Space технологиясы бойынша мектептер, колледждер және жоғары оқу орындары студенттері мен оқушылары арасындағы 2-ші Халықаралық конкурстың финалы өтті.

7 «А» сынып оқушысы Георгий Бельчиков екінші жас санаты бойынша (16 жасқа дейін қоса алғанда) «Қашықтан басқарылатын сынама алу роботы» жобалық жұмысымен қатысты.

«Макет» номинациясында 2-орынға ие болды (Қазақстан Республикасының базалық салалары мен қызметтері үшін ғарыштық технологиялар мен технологиялардың қолданбалы шешімдері).

Жеңімпазды құттықтаймыз!

СІЗДЕ СҰРАҚТАР БАР МА?
    Сұрағыңызды жазыңыз және email-ді көрсетіңіз. Біз сізге жақын арада жауап береміз
    Алматы, Мыңбаев көшесі, 102-үй