Өзіне сенетін және табысқа ұмтылатындар үшін!
Алматы, Мынбаев көш, 102 үй

«ДАМУ жолының бұзылуы: СЕБЕПТЕРІ, ДИАГНОЗЫ, БОЛЖАМЫ, ТҮЗЕУГЕ ТИІМДІ БАҒЫТТАР»  СЕМИНАРы

29 Қыркүйек 2023

28-29 қыркүйекте «Тұран» лицей мектебінде семинар-тренинг өтті, оған психологиялық қызметіміз қатысты. семинар тақырыбы: Нейропсихология және патопсихология саласындағы «Даму бұзылыстары: себептері, диагностикасы, болжамы, түзетудің тиімді бағыттары». Тақырып тек мамандарға (логопедтер, дефектологтар, психологтар, тәрбиешілер, арнайы мектептердің мұғалімдері, тәрбие сыныптары, оңалту орталықтары және т.б.) ғана емес, ата-аналар үшін де өзекті. Семинарға қатысу үшін біздің лицейге Қазақстанның әртүрлі қалалары мен облыстарынан мамандар қабылданды.

Семинардың спикері Надежда Владимировна Мазурова.

• психология ғылымдарының докторы, Мәскеу психоанализ институтының профессоры.
  • Ресей мемлекеттік гуманитарлық университетінің психология кафедрасының профессоры.
  • HBSC бағдарламасындағы отбасы мәселелері бойынша ДДсҰ сарапшысы

СІЗДЕ СҰРАҚТАР БАР МА?
    Сұрағыңызды жазыңыз және email-ді көрсетіңіз. Біз сізге жақын арада жауап береміз
    Алматы, Мынбаев көш, 102 үй